- 3 - 6 w.d.
Wired headphones Samsung AKG, white
Wired headphones Samsung AKG, white



Wired headphones Samsung AKG, white
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | AKG |
| Color | White color |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Resistance | 32 Ω |
| Sensitivity | 92 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | USB-C |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Weight | 0.056 kg. |
| Length | 15 mm. |
| Width | 37 mm. |
| Height | 81 mm. |
| Country of manufacture | CN |