Toti TWS AI Translator ST25, White
Toti TWS AI Translator ST25, White
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
Key features: • Real-time translation - speak and hear translation directly in your ear.
• Two-way conversation - share earbuds and communicate without interruption.
• Support for 115 languages - global language coverage.
• Use with the app - even more accurate translations in real time.
• Recording and translation - record conversations and translate them later.
• Perfect for music - high-quality sound and noise cancellation.
• Suitable for audio and video calls - translates during live calls.
Specifications:
• Bluetooth 5.4
• 10 mm speaker, high-quality sound
• Noise cancellation: up to -26 dB
• Battery life: up to 6 hours on a single charge, up to 22 hours with the case
• Charging case with 470 mAh battery
• Charging connector: USB-C
• Display: 2.01 inches, 172×320 resolution
• Dimensions: 63.2 × 54.8 × 30.6 mm
An excellent choice for:
✓ Travelers
✓ Business representatives
✓ Students
✓ The tourism and service sector
✓ Multilingual households
| Color | White |
| Headphones Type | Bevielės |
| Headphones Usage | Įstatomos į ausis |
| Depth | 0.09400 m |
| Height | 0.04800 m |
| Width | 0.07400 m |
| Weight Brutto | 0.11000 kg |
| Weight Netto | 0.06000 kg |