- In stock
Shure SRH840A
Shure SRH840A
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Shure |
| Weight | 1 kg. |
| Depth | 0.25 m. |
| Width | 0.256 m. |
| Height | 0.081 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Profesionālas |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Pilnībā aizsedzošās ausis |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Saliekamā konstrukcija | Ir |
| Frekvenču diapazons | 5 - 25000 Hz |
| Pretestība | 40 |
| Jutība | līdz 100 dB, 95 |
| Savienojums | 3,5 mm |
| Vada garums | 1,40 - 3 |
| Vada garums (m) | 3 |
| Krāsa | Melna |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Nav |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Ir |