Shokz OpenRun Pro 2, czarne - bone conduction headphones
Shokz OpenRun Pro 2, czarne - bone conduction headphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Weight | 30.3 g |
| Product type | Headset |
| Headset type | Binaural |
| Wearing style | Ear-hook |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| Product colour | Black |
| Control type | Buttons |
| Recommended usage | Sports |
| Volume control | Button |
| Carrying case | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP, HFP, A2DP |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless range | 10 m |
| Bluetooth | Yes |
| Battery recharge time | 1 h |
| Continuous audio playback time | 12 h |
| Battery capacity | 150 mAh |
| Input voltage (earpieces) | 5 V |
| Standby time | 240 h |
| Microphone type | Built-in |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Headphone sensitivity | 96 dB |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |