Samsung AKG earphones in bag, Black
Samsung AKG earphones in bag, Black


Samsung AKG earphones in bag, Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
Summary EN
| Color | White |
| Headphones Type | Laidinės |
| Headphones Usage | Įstatomos į ausis |
| Depth | 0.08100 m |
| Height | 0.01500 m |
| Width | 0.03700 m |
| Weight Brutto | 0.05600 kg |
| Weight Netto | 0.01900 kg |