- In stock
Philips TAH5205BK
Philips TAH5205BK
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Philips |
| Weight | 0.37 kg. |
| Depth | 0.055 m. |
| Width | 0.195 m. |
| Height | 0.24 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Standarta |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Pilnībā aizsedzošās ausis |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Saliekamā konstrukcija | Ir |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | līdz 100 dB, 90 |
| Savienojums | Bluetooth (bezvadu) + 3,5 mm (ar vadu) |
| Krāsa | Melna |
| Citas funkcijas | Baterijas darbības laiks: līdz 29 h |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Bezvadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Nav |
| ОбщаяМодель | Philips TAH5205 |