Motorcycle Intercom SENA SMH5-10
Motorcycle Intercom SENA SMH5-10







Motorcycle Intercom SENA SMH5-10
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 13
business days
| Product colour | Black |
| Height | 30.6 mm |
| Width | 45 mm |
| Weight | 40 g |
| Depth | 69.9 mm |
| Bluetooth profiles | HSP, HFP, AVRCP, A2DP |
| Headset mode | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Maximum range | 400 m |
| Number of users | 1 user(s) |
| Bluetooth version | 3.0 |
| Quantity | 1 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Standby time | 7 days |
| Talk time | 7 h |
| Charging time | 2.5 h |