JVC EARBUDS HA-A3T HEADPHONES HAA-3TBU (WIRELESS, IN-EAR, BLACK)
JVC EARBUDS HA-A3T HEADPHONES HAA-3TBU (WIRELESS, IN-EAR, BLACK)
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Package height | 138 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 36 mm |
| Package weight | 104 g |
| Protection features | Water resistant |
| Wearing style | In-ear |
| Product type | Headset |
| Volume control | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Music |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Charging case | Yes |
| USB cable | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum operating distance | 10 m |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Bluetooth | Yes |
| 3.5 mm connector | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Fast charging | Yes |
| Battery recharge time | 2 h |
| Battery operated | Yes |
| USB charging connector | Yes |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 22 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Power LED | Yes |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Battery life (max) | 7.5 h |
| Microphone type | Built-in |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 16 Ω |
| Ear coupling | Intraaural |