- New
- In stock
INTERPHONE SYNC55 SMART DISPLAY (CAR PLAY/ANDROID AUTO) Black
INTERPHONE SYNC55 SMART DISPLAY (CAR PLAY/ANDROID AUTO) Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
5 - 10
business days
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Form factor | Fixed |
| Product colour | Black |
| Operating voltage | 12 V |
| Width | 135 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 20 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Display diagonal | 14 cm (5.5") |
| Touchscreen | Yes |
| Motorcycle | Yes |