-
−1%
Action camera DJI OSMO ACTION 5 PRO/STANDARD, black
Action camera DJI OSMO ACTION 5 PRO/STANDARD, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DJI, DJI |
| Model | OSMO ACTION 5 PRO/STANDARD |
| Color | Black color |
| Sensor size | 1.3" |
| Sensor type | CMOS |
| Video recording speed | 1080p@240fps |
| Number of megapixels | 40 |
| Image stabilization | Yes |
| Battery capacity | 1950mAh |
| Screen diagonal | 2.25 inches |
| Supported memory cards | Micro SD |
| Maximum memory card capacity | 1000GB |
| Connectors | Wi-Fi |
| WiFi interface | Yes |
| Navigation (GPS) function | No |
| Weight | 146 kg, 0.33 kg. |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Water resistance up to | 20 years |
| Battery warranty | 6 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 71 mm. |
| Width | 44 mm. |
| Height | 33 mm. |
| Country of manufacture | CN |