BATTERY FIAMMTITANIUM PRO79054654AH / 540A
Product reference: 28-8009601214221
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
BrandFIAMM,
Fiamm
ModelL2B 54P
Battery typeLead acid
The battery is designed forFor cars
Voltage12V
Battery capacity54 Ah
Starting current power540 A
Polarity- +
Length24.2 cm,
242 mm.
Width17.5 cm,
175 mm.
Height17.5 cm,
175 mm.