- New
- In stock
EcoFlow Smart Auto Battery Maintainer yra lengvas ir kompaktiškas įkroviklis, suderinamas su 12V ir 24V akumuliatoriais, skirtas saugiai įkrauti transporto priemonių akumuliatorius be žalos. Jame yra integruoti LED indikatoriai, rodantys prisijungimo būseną ir įkrovimo pažangą, taip pat pažangios saugos funkcijos, apsaugančios nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo.
EcoFlow Smart Auto Battery Maintainer yra lengvas ir kompaktiškas įkroviklis, suderinamas su 12V ir 24V akumuliatoriais, skirtas saugiai įkrauti transporto priemonių akumuliatorius be žalos. Jame yra integruoti LED indikatoriai, rodantys prisijungimo būseną ir įkrovimo pažangą, taip pat pažangios saugos funkcijos, apsaugančios nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
EcoFlow Smart Auto Baterijų Kroviklis yra lengvas ir nešiojamas įkroviklis, suderinamas su 12V ir 24V baterijomis, sukurtas saugiai įkrauti transporto priemonių baterijas be pažeidimų. Jame yra integruoti LED indikatoriai, rodantys prisijungimo būseną ir įkrovimo pažangą, taip pat pažangios saugos apsaugos nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Automobilio Baterijų Kroviklis |
| Prekės Ženklas | EcoFlow |
| Modelis | MA001-IN |
Specifikacijos | |
| Įėjimo Įtampa | 11-15 V |
| Išeigos Įtampa | 14.2 V (6.2 A) arba 28.2 V (3.2 A) |
| Svoris | 103 g |
| Matmenys | 128 x 72 x 26 mm |
Techniniai Duomenys | |
| Baterijų Suderinamumas | 12V ir 24V baterijos |
| Įkrovimo Režimai | 5 pakopų įkrovimo technologija |
| Apsaugos Funkcijos | Trumpasis jungimas, perkaitimas, atvirkštinė poliškumas, per didelė įtampa, per didelė srovė |
Papildoma Informacija | |
| LED Indikatoriai | Prisijungimo būsena, įkrovimo pažanga, įspėjimo signalai |
| Pridedami Priedai | Inteligentiškas Automobilio Baterijų Kroviklis, XT60 Šuolio Kabeliai |