- In stock.
-
−4%
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Universal tablet stand, white
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=10784 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.255 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Colour | White |
| Dimensions | 178 x 25 x 25mm |
| Unit Calculated Volume | 0.000891 cubm |
| Product Net Weight | 0.091 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.344 kg |