Philips family hair clipper QC5115/15
Philips family hair clipper QC5115/15












Philips family hair clipper QC5115/15
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Power source | AC |
| Rechargeable | No |
| Maximum hair length | 2.1 cm |
| Number of length steps | 11 |
| Minimum hair length | 3 mm |
| Product colour | Black, White |
| Cutter width | 4.1 cm |
| Self-sharpening stainless steel blades | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Blade width | 4.1 cm |
| Oil-free maintenance | Yes |