HP MPP 1.51 Pen graphite
HP MPP 1.51 Pen graphite
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatibility | HP ENVY: x360 15-ee0006na, 15-ee0010nw, 15-ee1002nc, 15-ee1002no. HP Pavilion: x360 14-dw1018nl, 14-dw1035na, 14-dw1051cl, 15-er0000nh, 15-er0001nh, 15-er0002nh, 15-er0003nh, 15-er0006nc, 15-er0056cl, 15-er0355nd, 15-er0454ng. HP Spectre: x360 13-aw2000nh, 13-aw2001nh, 13-aw2001nk, 13-aw2002nh, 13-aw2003nh, 13-aw2004nh, 13-aw2005nh, 13-aw2006nh, 13-aw2008nb, 13-aw2008nh, 13-aw2009nh, 13-aw2010nh, 13-aw2011nb, 13-aw2011nh, 13-aw2012nb, 13-aw2023nf, 13-aw2994nb, 15-eb1003nl, 15-eb1012nb, 15-eb1075ng, 15-eb1179ng. |
| Handwriting conversion | Yes |
| Programmable buttons | Yes |
| Additional information | Microsoft Pen Protocol (MPP) 1.51 |
| Brand compatibility | HP |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Battery lifetime | 1 year(s) |
| Number of buttons | 2 buttons |
| Product colour | Graphite |
| Number of batteries | 1 |
| Device compatibility | Laptop |
| Battery type | AAAA |
| Weight | 10 g |
| Height | 140 mm |
| Width | 9.5 mm |
| Quantity | 1 |
| Additional tip | Yes |
| Faucet included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |