Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Vention USB-C Male to 3.5mm Male Audio Adapter.
High Fidelity Sound Quality With DAC Chip
Spring Cable Design, Retractable
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/type-c-to-3-5mm-male-spring-audio-cable?_pos=1&_psq=BGABG&_ss=e&_v=1.0&variant=43963663679654 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | BGABG |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.5 m |
| Connectors | USB-C Male to 3.5mm Male Audio |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000315 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |