- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
CCA-458-2.5M
3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable
2.5 meter length
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=2486 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Product Type | Cable |
| Length | 2.5 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 9.6E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.045 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |