- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm 4-pin socket to 2 x 3.5 mm stereo plug adapter cable, black, metal connectors
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=10052 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.005 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.2 m |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 8.2E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.009 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.01 kg |