- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
| Vendor Homepage | www.gmb.nl/item.aspx?id=9202&lang=en |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Product Type | Cable |
| Length | 2 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000225 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |