- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm stereo audio extension cable, 1.5 m
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=2456 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.5 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 9E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.025 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.35 kg |