- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm stereo audio cable, 1 m
| Vendor Homepage | www.gmb.nl/item.aspx?id=9772 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Length | 1 m |
| Connectors | 2x 3.5 mm stereo (m) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000117 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |