- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm stereo audio cable, 1.8 m
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=9773 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.8 m |
| Connectors | 2x 3.5 mm stereo (m) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 5.6E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.017 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |