- New


Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
CCAP-3535MM-1.5M
3.5 mm stereo audio cable, 1.5 m
Enjoy your music
Perfect for most (portable) audio devices
Gold plated connectors for a reliable connection
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=10471 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Stereo jack 3.5mm | 2 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.5 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 9.6E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.013 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |