- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm stereo audio cable, 1.2 m.
| Vendor Homepage | http://www.gembird.com/item.aspx?id=2457 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.03 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.2 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004613 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.028 kg |