-
−27%
Qoltec 51735 power adapter/inverter 150 W Black
Qoltec 51735 power adapter/inverter 150 W Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Output current | 7.7 A |
| Purpose | Laptop |
| Power protection features | Overload, Overheating, Short circuit, Over voltage |
| Output voltage | 19.5 V |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Output power | 150 W |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Product colour | Black |