- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
65 W power adapter for efficient charging of Lenovo laptops.
Features | |
|---|---|
| Output power | 65W |
| Output current | 3.25 A |
| Output voltage | 20V |
| Power protection | Overload, overheating, short circuit, overvoltage |
| Power supply type | Domestic |
| Purpose | Laptop |
| Brand compatibility | Lenovo |
Design | |
| Product color | Black |