- New
HP 140W USB-C nešiojamojo kompiuterio įkroviklis užtikrina patikimą energijos šaltinį suderinamiems nešiojamiesiems kompiuteriams, maksimaliai išvystydamas 140 vatų galią. Jame yra AC laidas ir jis skirtas naudoti namų aplinkoje, efektyviai veikiant temperatūroje nuo 0 iki 35 °C.
HP 140W USB-C nešiojamojo kompiuterio įkroviklis užtikrina patikimą energijos šaltinį suderinamiems nešiojamiesiems kompiuteriams, maksimaliai išvystydamas 140 vatų galią. Jame yra AC laidas ir jis skirtas naudoti namų aplinkoje, efektyviai veikiant temperatūroje nuo 0 iki 35 °C.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
HP 140W USB-C Nešiojamojo Kompiuterio Įkroviklis suteikia patikimą energijos šaltinį suderinamiems nešiojamiesiems kompiuteriams, maksimali išvestis yra 140 vatų. Jame yra AC kabelis ir jis skirtas naudoti namų aplinkoje, efektyviai veikiant temperatūroje nuo 0 iki 35 °C.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Nešiojamojo Kompiuterio Įkroviklis |
| Prekės Ženklas | HP |
| Modelis | 140W USB-C Nešiojamojo Kompiuterio Įkroviklis |
Specifikacijos | |
| Išvesties Galia | 140W |
| Įėjimo Dažnis | 47-63 Hz |
| Įėjimo Srovė | 2.5 A |
| Matmenys | 215 mm (W) × 73 mm (D) × 97 mm (H) |
| Svoris | 628 g |
| Veikimo Temperatūra | 0 - 35 °C |
| Veikimo Drėgmė | 20 - 95% |
| Spalva | Juoda |
Papildoma Informacija | |
| Medžiaga | 80% perdirbto plastiko |
| Atitikties Sertifikatai | CCC, FCC, CE |