Lenovo 40AW065BEU power adapter/inverter Indoor/outdoor 65 W Black
Lenovo 40AW065BEU power adapter/inverter Indoor/outdoor 65 W Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Input current | 1.5 A |
| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor/outdoor |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Brand compatibility | Lenovo |
| USB ports quantity | 2 |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 90% |
| Weight | 115 g |
| Cable length | 1.5 m |
| Depth | 30 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 87.3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | USB Type-C |