Green Cell AD134PV2 power adapter/inverter Universal 65 W Black
Green Cell AD134PV2 power adapter/inverter Universal 65 W Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatibility | uniwersalna, laptopy, tablety, smartfony i inne zasilane z USB-C do mocy 65W |
| Output current | 3.25 A |
| USB Power Delivery revision | 2.0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Laptop |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Output voltage | 5-20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Nominal output voltage | 5-20 V |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Product colour | Black |
| Easy to install | Yes |
| Weight | 250 g |
| Type | AD134PV2 |
| EAN/UPC/GTIN (packaging) | 5904326375499 |