Green Cell AD123P power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Green Cell AD123P power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatibility | Lenovo IdeaPad 100-15IBD 110-15ACL 110-15ISK 310-15ISK 320-15IKB 320-15ISK |
| Power supply type | Indoor |
| Output current | 3.25 A |
| Output voltage | 20 V |
| Output power | 65 W |
| Purpose | Laptop |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product colour | Black |
| Height | 31 mm |
| Width | 47 mm |
| Weight | 216 g |
| Depth | 109 mm |
| Cable length | 2 m |