- New
- In stock
-
−7%
Einhell AXXIO 18/125 Q angle grinder 12.5 cm 1.54 kg
Einhell AXXIO 18/125 Q angle grinder 12.5 cm 1.54 kg
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black, Red |
| Power source | Battery |
| Weight | 1.54 kg |
| Package weight | 1.85 kg |
| Package height | 105 mm |
| Package width | 305 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |