ANGLE 20X20X3 6M(EU)
ANGLE 20X20X3 6M(EU)
ANGLE 20X20X3 6M(EU)
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NOT SPECIFIED_V |
| Length | 600 cm, 20 mm. |
| Width | 20 mm, 1136 mm. |
| Height | 20 mm, 20 mm. |
| Thickness | 3mm |
| Steel grade | S235 |
| Material | Steel |
| Color | Gray color |
| Weight | 1 kg. |
| Country of manufacture | PL |