-
−8%
ADLER AD 1304 elektrinis virdulys
ADLER AD 1304 elektrinis virdulys











ADLER AD 1304 elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Produkto spalva | Mediena, Ekru |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gylis | 160 mm |
| Ūgis | 235 mm |
| Plotis | 190 mm |
| Belaidis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido ilgis | 0,7 m |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite ir atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio. |