Cyfrowa zmieniarka Dension Bluetooth,USB,iPod,iPhone,AUX - BMW E46,E38,E39,X3,X5
Prekės kodas: 13-GBL3BM1
„Dension“ skaitmeninis keitiklis su „Bluetooth“, USB, „iPod“, „iPhone“, AUX – BMW E46, E38, E39, X3, X5

Cyfrowa zmieniarka Dension Bluetooth,USB,iPod,iPhone,AUX - BMW E46,E38,E39,X3,X5

Prekės kodas: 13-GBL3BM1
„Dension“ skaitmeninis keitiklis su „Bluetooth“, USB, „iPod“, „iPhone“, AUX – BMW E46, E38, E39, X3, X5
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
17300
Prekė sandelyje

Garantija 
0 mėn.

Pristatymas iš Europos
per 4 - 14*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Nešiojama muzika - Dension GW Lite BT Bluetooth skaitmeninis muzikos keitiklis (A2DP)

„Dension GW Lite BT Bluetooth“ (A2DP) skaitmeninis muzikos keitiklis leidžia klausytis muzikos automobilyje tiesiai iš mobiliojo įrenginio. Jis visiškai suderinamas su „Apple“ įrenginiais, jungiantis per „Bluetooth“ arba laidus. Tačiau su kitais įrenginiais jį galima sinchronizuoti tik per „Bluetooth“.

Saugūs pokalbiai automobilyje – „Dension GW Lite BT Bluetooth“ (A2DP) skaitmeninis muzikos keitiklis

„Dension GW Lite BT Bluetooth“ (A2DP) skaitmeninis muzikos keitiklis taip pat turi laisvų rankų įrangą. Prijungus prie išmaniojo telefono, galite saugiai kalbėtis per garsiakalbį, valdomą radijo arba vairo mygtukais. Be to, dėl kelių įėjimų įrenginį galima prijungti prie tokių įrenginių kaip išmanusis telefonas, iPod arba USB atmintinė.

Gateway Lite BTleidžia groti muziką iš atmintiesUSB arba iPod / iPhoneper automobilio sistemą ir pagrindinius mygtukų valdymą automobilio stereo sistemoje. Šis įrenginys aprūpintasgarsiakalbis „Bluetooth“irmuzikos transliacija (per A2DP).

FUNKCIJOS

  • Muzikos atkūrimas su pagrindiniais valdikliais (kitas/ankstesnis takelis, kitas/ankstesnis grojaraštis ir aplankas)
  • Laisvų rankų įranga- leidžia atsiliepti arba atmesti skambučius naudojant radijo arba vairo mygtukus
  • „Bluetooth“ garso transliacija(A2DP)su pagrindiniais valdikliais (kitas / ankstesnis takelis)
  • Muzikos grojimas iš įvairių šaltinių
  • Mygtukų valdymasant vairo (jei yra) arba automobilio stereo mygtukų
  • Prie automobilio pridedama jungtisUSB
  • Teksto rodymas suderinamuose „Toyota“ modeliuose ir daugumoje BMW modelių
  • AUX įvestisleidžia prijungti išorinius garso šaltinius prie radijo
  • „Android“ įrenginius galima prijungti perUSBjei galimas masinis atminties režimas

PAKUOTĖS TURINYS

  • Įranga
  • Automobilio laikiklis (su maitinimo laidu) – leidžia montuoti daiktadėžėje
  • Garsiakalbio mikrofonas
PAPILDOMI PRIEDAI
  • „Lightning“ adapteris (LIA1GW0)
  • Žaibo laikiklis (IP6LCRP)
  • „iPhone“ „Lightning“–USB laidas (IPLC1GW)
  • iPod/iPhone prijungimo laidų rinkinys (IPO5DC9)
  • Vieno doko laidas, skirtas „iPod“ / „iPhone“ (IPDC1GW)
  • Mikrofonai konkretiems modeliams
  • AUX kabelis (CABL-AUX)
  • „Gateway Lite/Lite BT/300“ išplėtimo rinkinys (EXT1GW1)
  • USB prailginimo laidas (USB2000)

BENDRADARBIAVIMAS SU GAMYKLOS RADIJUBMWRadijo modelis

BMW 3 (E46) 1998–2005 m. „Business Professional“ su 4:3 navigacija BMW 3 Compact (E46) 2001–2006 m. „Business“ BMW 5 (E39) 1996–2000 m. „Business Professional“ su 4:3 navigacija ir 16:9 navigacija BMW X3 2004–2010 m. su 4:3 navigacija BMW X5 2001–2006 m. su 4:3 navigacija BMW Z8 2001–2002 m. su „Business“ su CD navigacija ir 4:3 BMW Mini (R55) 2001–2006 m. su „Wave“


Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas