Meniu
 1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

  1. Norėdami grąžinti prekę būtina pranešti apie tai Pardavėjui telefonu +370 639 77277 arba el. paštu info@marsietis.lt arba raštu adresu UAB „Rego Tech“, Vilniaus g. 230, Šiauliai. Jums bus paaiškinta procedūra ir pateikti būtini užpildymui dokumentai. Tik tinkamai pranešus Pardavėjui Jūs galite pasinaudoti teise grąžinti prekę.

  2. Daiktų grąžinimo procedūra vyksta taip, kaip tai numato Mažmeninės prekybos taisykles, Civilinio Kodekso 6.22810 str. ir 6.22811 str. nuostatos, kiti teisės aktai bei šių Taisyklių nuostatos.

  3. Grąžinama Prekė privalo būti nenaudota ir pristatant tinkamai supakuota. Už Prekės supakavimą ir pristatymą atsako Klientas. Jeigu Prekė nėra pilnai sukomplektuota ir / ar tinkamai supakuota, praradusi prekinę išvaizdą, nepateikti įsigijimo dokumentai, atliktas specialus užsakymas ar esant atvejams numatytiems Civilinio Kodekso 6.22810 str. 2 dalyje, Pardavėjas ar Pardavėjo atstovai turi teisę nepriimti Prekės grąžinimui ir grąžinti tokia preke Klientui.

  4. Prekė turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos.

  5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai analogiškos prekės nėra, grąžinama už prekę sumokėta pinigų suma LR teisės aktų numatyta tvarka.

  6. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildyti prekės grąžinimo dokumentą, kurį Jums pateiks marsietis.lt atsakingas darbuotojas patvarioje laikmenoje.

  7. Kokybiškų prekių grąžinimas galimas tik taip, kaip tai numato Mažmeninės prekybos taisykles, Civilinio Kodekso 6.22810 str. ir 6.22811 str. nuostatos ir šių Taisyklių nuostatos.

Jei norite grąžinti prekę, užpildykite formą:
Liko simbolių 450
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Grįžti į titulinį