Meniu

VISŲ PREKIŲ pristatymas iš vietinio sandėlio atliekamas per 1-4 darbo dienas į visus Lietuvos miestus ir miestelius.

Kai prekė užsakoma arba jos nebėra vietiniame sandėlyje, pristatymas gali būti ilgesnis. Numatomas pristatymo terminas visada nurodytas prekės puslapyje. Taip pat klientai informuojami, kai prekės pristatymas būna ilgesnis.

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Apmokėjimas už prekes priimamas visą parą bankiniu pavedimu, grynais sumokant kurjeriui pristačius prekes arba grynais pas mus parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai. Sąskaitos apmokėjimo rekvizitus ir kitą informaciją gausite užsakymo metu.

Gavę apmokėjimą užsakymą pradedame vykdyti nedelsiant ir, kai prekes yra vietiniame sandėlyje, išsiunčiame tą pačią arba sekančią darbo dieną. Kai prekės užsakomos ar dėl kitų priežasčių jų nėra vietiniame sandėlyje klientas informuojamas apie numatomą pristatymo terminą. Taip pat kai su klientų sutartas kitas pristatymo terminas ar sąlygos, realus pristatymo terminas gali būti ilgesnis.

Užsakant prekes mūsų sistemoje, prašome teisingai nurodyti gavėją, adresą ir kitus kontaktinius duomenis. UAB "REGO TECH" neatsako už klaidingai nurodytus adresus, gavėjų pavadinimus ir telefono numerius.

Priimti prekes iš atvykusio kurjerio gali asmuo, kuris nurodytas kaip gavėjas elektroninėje parduotuvėje www.marsietis.lt. Kurjeriui paprašius, būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. 

Priimant prekes pasirašykite paėmimo dokumentus. Atkreipkite dėmesį į siuntos būklę (ar nėra pažeidimų ir pan.), aptikus pakuotės defektų ar neatitikimų, dalyvaujant kurjeriui surašykite laisvos formos pažeistos pakuotės neatitikimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, deja, negalėsime prisiimti atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

Jei už prekes planuojate apmokėsite grynaisiais pinigais kurjeriui, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

GALIMI PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE IR UŽSIENYJE:

1. AB "LIETUVOS PAŠTAS"

Siunčiant Lietuvos paštu, pristatymo kaina nurodoma tvirtinant užsakymą. Užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta. Tai užtikrina, kad prekė pasieks klientą saugiai ir greitai. 

Pristatymo laikas yra 2-4 darbo dienos. Galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių. Neradus siuntos gavėjo, paliekamas pranešimas, kad siuntą galite atsiimti artimiausiame miesto ar rajono pašto skyriuje pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą.

Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją – papildomas mokestis.

 2. GREITŲJŲ KURJERIŲ TARNYBA

Per siuntų tarnybą (kurjeris) – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas.
Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką.
Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį.

Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją – papildomas mokestis.

 3. PIRKIMAS MŪSŲ PARDUOTUVĖSE:

Vilniaus g. 230, Šiauliai      

Tilžės g. 107, Šiauliai

  
Šiaulių miesto gyventojai ar svečiai prekes gali atsiimti ir atsiskaityti susitikdami su mumis parduotuvėse adresu Vilniaus g. 230, Šiauliai / Tilžės g. 107, Šiauliai. Jei norite rezervuoti prekę 7 kalendorinėm dienom, Jums tereikia apie tai pranešti el. paštu info@marsietis.lt arba telefonu +370 639 77277, arba +370 677 01977. Tas pačias prekes, kurios yra internete, galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje. Mūsų konsultantai išsamiai supažindins su prekės specifikacija, patars ir pritaikys Jūsų poreikiams. Prekes atsiimant pačiam, pristatymas NEMOKAMAS.  Laukiame Jūsų!

 4. "DEGANTIS" PRISTATYMAS PER 1 DIENĄ

"Degantis" pristatymas - tai galimybė norimą prekę gauti tą pačią bet kurios savaitės dieną ar kitos dienos ryte. Skubiai skambinkite telefonu +370 639 77277 arba +370 677 01977 ir rasime būdų, kad prekė skubiai Jus pasiektų. Pristatymo kaina didesne negu įprastai.

5. PREKIŲ PRISTATYMAS Į KITAS VALSTYBES 

Tarptautiniu paštu – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. 
Įprastai siuntimas užtrunka apie 2-3 savaites į bet kurias šalis. Tokiu atveju užsakymai bei kainos derinami individualiai el. paštu info@marsietis.lt ar telefonu +370 639 77277, arba +370 677 01977.

SVARBI INFORMACIJA:

  • Prekių nuotrauka gali skirtis nuo aprašymo. Tikslintis nurodytais kontaktais.
  • Siuntų pristatymams į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
  • Didesnio negu įprasto siuntos svorio atvejais prekių pristatymo kaina gali būti didesne. Tokiais atvejais netaikomas nemokamas siuntimas. Apie tokius atvejus informuojamas klientas ir randamas priimtinas pristatymo sprendimas.

Gerbiamieji pirkėjai!

Jei iškiltų papildomų klausimų ar problemų, susijusių su pirkimu www.marsietis.lt, prašome kreiptis telefonu +370 639 77277 arba +370 677 01977,  arba el.paštu info@marsietis.lt . Mūsų specialistai kuo skubiau suteiks Jums kvalifikuotą pagalbą.