- In stock.
TV 65OLED770/12 PHILIPS
TV 65OLED770/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Width | 144.9 cm, 170 mm. |
| Depth | 5.8 cm |
| Depth with stand | 24.8 cm |
| Height | 83.2 cm, 955 mm. |
| Height with stand | 85.2 cm |
| Weight | 23,515 kg, 29.5 kg. |
| Weight without stand | 23.22 kg |
| Color | Black color |
| Voltage | 100 - 240V |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Power consumption in off mode | 0W |
| Screen type | OLED |
| Screen diagonal | 65 inches |
| Screen resolution type | 4K OLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 120Hz |
| Sound power | 20 W. Internal memory, GB- 8 |
| Image enhancement systems | "P5 AI Intelligent Gen 7". Number of USB 2.0 ports - 1 |
| Digital receiver type | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. Number of USB 3.x ports - 1 |
| Number of HDMI ports | 4 |
| HDMI jack type | Standard Type A, HDMI 2.0, HDMI 2.1 |
| S/PDIF connector | Yes. 3.5mm headphone jack - Yes |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- Yes |
| WiDi interface | No |
| Optical audio connector | Yes |
| Bluetooth interface | Yes |
| Other connections | HDMI-CEC. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Other |
| VESA standard | 300x300 |
| DLNA | Yes |
| NFC | No |
| Control via smart device | Yes |
| Backlight | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Smart control panel | No |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Included | 2 x AAA batteries, Power cord, Quick start guide, Safety and legal information sheet, Remote control, Tabletop stand |
| Year of manufacture | 20251 |
| Length | 1660mm. |
| Country of manufacture | CN |