Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
ASUS belaidė pelė MD102
Paprastas stilius, lengvas valdymas
„ASUS Wireless Mouse MD102“ pasižymi praktišku funkcionalumu ir paprastu stiliumi. Ergonomiškas dizainas užtikrina patogų naudojimą ilgesnį laiką, o pažangi belaidė technologija – patikimą ryšį. Sklandžiai slystantis ir ilgai veikianti baterija MD102 sukurta taip, kad atitiktų kasdienius tiek profesionalaus, tiek asmeninio naudojimo poreikius – ji pasiruošusi atlikti užduotis.
Dizainas
Paprastas stilius su subtilia elegancija
ASUS belaidė pelė MD102, kurią galima įsigyti baltos, tamsiai pilkos arba avižų pieno spalvos, pasižymi neutraliu stiliumi, kuris gražiai dera prie beveik bet kokios namų ar biuro aplinkos, o subtilūs atspindintys akcentai aplink slinkties ratuką suteikia elegancijos.
| Santrauka | ASUS belaidė pelė MD102. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Judesio raiška: 1600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/accessories/mice-and-mouse-pads/asus-mouse-and-mouse-pad/asus-wireless-mouse-md102 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,065 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,16 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,075 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 10 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Universalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Medžiaga | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Produkto spalva | Balta |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Maitinimo šaltinis | baterijos |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Gylis | 66,5 mm |
| Ūgis | 42 mm |
| Imtuvo gylis | 14 mm |
| Imtuvo aukštis | 6,6 mm |
| Imtuvo plotis | 19,9 mm |
| Svoris | 69 g |
| Plotis | 118,9 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Modelis | MD102-WH |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0008568/0,001228 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,202 kg |