-
−3%
AOC Q24P2Q LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ juodas
AOC Q24P2Q LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Sertifikavimas | ISO |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 24 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 37 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Išorinis maitinimo adapteris | Ne |
| Plotis (su stovu) | 540,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 200,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 513 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,14 kg |
| Plotis (be stovo) | 540,2 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–75 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano forma | Butas |
| Pikselių žingsnis | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 2560 x 1440 |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–114 kHz |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1440p |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Ekrano nuskaitymo dažnis | VGA/HDMI 1.4/DP 1.2: 30–114 kHz (aukštis), VGA/HDMI 1.4/DP 1.2: 48–75 Hz (vertikalus) |
| Pikselių tankis | 123 pikselių colyje |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 116% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 86% |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–35° |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip, 15 cm |
| Pivot | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 16 |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Anglų Supaprastinta kinų kalba, portugalų, Rusų Čekų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Švedų lenkų japonų Vokiečių italų, olandų suomių ispanų |
| Pasukimo kampas | 0–180° |
| Pakreipiamas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Perdirbtas plastikas iš vartotojų | 85% |