- In stock.
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 90x125mm
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 90x125mm
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 90x125mm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DARCO, Darco |
| Material | Steel |
| Height | 123mm, 288 mm. |
| Length | 223 mm, 123 mm. |
| Width | 223 mm, 127 mm. |
| Additional information | Adjustable elbow |
| Weight | 0.47 kg. |
| Country of manufacture | PL |