A4Tech A4TMYS44125
A4Tech A4TMYS44125
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
- Innovative V-Track technology utilizes vertical light which goes deep into the details of all surfaces. Guaranteed smooth and accurate tracking anywhere, even on furry textiles. Throw away your mouse pad!
- Vertical light ensures perfect precision
- Short light path consumes lower power
- Incomparable adaptability on all surfaces
- Smoothly when using even on soft fabrics
| Mouse | |
|---|---|
| Purpose: | Office |
| Device interface: | USB |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 6 |
| Scroll: | Y |
| Movement resolution: | 1600 DPI |
| Recommended usage: | PC |
| Design | |
| Form factor: | Right-hand |
| Colour of product: | Black |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 116 mm |
| Width: | 65 mm |
| Height: | 40 mm |
| Packaging data | |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Other features | |
| Compatible operating systems: | Windows 2000/XP/2003/Vista/7 |