Four stainless steel burners with electronic ignition and silver surface. Four-burner gas stove with 4100W heating power and dimensions 500x110x550mm.
Four stainless steel burners with electronic ignition and silver surface. Four-burner gas stove with 4100W heating power and dimensions 500x110x550mm.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Four-burner gas stove with silver surface, designed for free-standing installation.
Technical specifications: Package depth: 550 mm, Height: 110 mm, Package weight: 4.2 kg, Weight: 4.1 kg, Package width: 550 mm, Depth: 500 mm, Width: 500 mm, Heating power: 4100 W, Number of cooking zones: 4
Design | |
|---|---|
| Product color | Black |
| Control type | Rotary |
| Fireplace material | Stainless steel |
| Setting up the device | Freestanding |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Number of legs | 4 legs |
Weight and dimensions | |
| Package depth | 550mm |
| Height | 110mm |
| Package weight | 4.2 kg |
| Package height | 110mm |
| Weight | 4.1 kg |
| Package width | 550mm |
| Depth | 500mm |
| Width | 500mm |
Operation | |
| Electronic ignition | Yes |
| Heating power | 4100W |
| Number of cooking zones | 4 zones |