LEGO CITY 60411 FIRE RESCUE HELICOPTER
LEGO CITY 60411 FIRE RESCUE HELICOPTER








LEGO CITY 60411 FIRE RESCUE HELICOPTER
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 85 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | City |
| Height | 90 mm |
| Width | 60 mm |
| Depth | 220 mm |