- In stock




Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
DJI Mic 3 Receiver
| Vendor Homepage | store.dji.com/lv/product/dji-mic-3-receiver?vid=197811 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Model | DJI Mic 3 Receiver |
| Camera accessory type | Other |
| Dimensions | 53.85×28.69×22.00 mm |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.001063 cubm |
| Product Net Weight | 0.0251 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.14 kg |