- In stock.
Wireless headphones Muse M-278 /, brown
Wireless headphones Muse M-278 /, brown
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MUSE, Muse |
| Weight | 240 g, 0.42 kg. |
| Color | Brown color |
| Speaker diameter | 40mm |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Resistance | 32 Ω |
| Sensitivity | 98 dB |
| Sound system | Stereo |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | AUX, Micro USB |
| Cable length | 1 year |
| Wireless | Yes |
| Volume control | Yes |
| Operating time | 12 hours |
| Charging time | 2 hours |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Battery life - up to 12 hours |
| Noise reduction system | Passive |
| Length | 210 mm. |
| Width | 85 mm. |
| Height | 220 mm. |
| Country of manufacture | CN |