360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 3D 5MP
Prekės kodas: 050858

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 3D 5MP

Prekės kodas: 050858
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
7200
Prekė sandelyje

Garantija 
12 mėn.

Pristatymas 
per 8 - 16*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 3D 5MP.

Stebėkite, kas vyksta jūsų namuose – net kai jūsų nėra. IMOU Rex 3D patalpų kamera yra puikus sprendimas visiems, kurie nori jaustis saugiai. Dėl besisukančios konstrukcijos jis stebi viską, kas vyksta šalia jo. 3K kokybės vaizdas ir 8 kartų skaitmeninis priartinimas užtikrins, kad nepraleisite nė vienos detalės. Kameroje yra išmaniųjų funkcijų ir judesio jutiklis, todėl visada stebėsite, kas vyksta jūsų namuose. Integruotas mikrofonas tiksliai įrašo jūsų balsą, o garsiakalbis leidžia palaikyti ryšį su fotoaparato diapazone esančiais asmenimis. „Rex 3D“ modelis išsiskiria plačiu suderinamumu ir veikia su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, todėl galite atidžiai stebėti savo namų saugumą net ir atostogaujant!

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/3

Nuotrauka pilna detalių

Dabar viskas, kas vyksta fotoaparato diapazone, bus tiksliai įrašyta. Progresyvaus jutiklio naudojimas užtikrina efektyvumą, o dėl 5MP raiškos įrašuose galite pamatyti daugiau detalių. Platus matymo laukas ir besisukantis dizainas leidžia stebėti nemažą jūsų namų plotą panoraminiu vaizdu (355° horizontaliai ir 90° vertikaliai), todėl visada žinosite, ar jūsų namai saugūs.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/1

Sauga sutemus

3D kamera „Rex“ taip pat gerai veikia naktį. Naktinio matymo režimas su 10 metrų regėjimu fiksuoja aukštos kokybės vaizdus net esant prastam apšvietimui, todėl galite būti tikri – IMOU rūpinasi jūsų namų saugumu.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/7

AI – jūsų ramybės jausmas

Sukurta IMOU prekės ženklo, IMOU SENSE sistema naudoja dirbtinį intelektą, kad vaizdo, garso ir navigacijos algoritmai būtų perpus tikslesni nei standartiniai šio tipo įrenginiai. Rex 3D modelis turi patobulintą judesio detektorių, leidžiantį tiksliai informuoti jus apie jūsų vaikų ar jūsų augintinio situaciją, todėl galite būti ramūs, kad jie yra saugūs.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/9

Pažangus judesio aptikimas

Ar atostogaujate ir nerimaujate, ar jūsų namai saugūs? Būkite tikri! IMOU kamera naudoja pažangią judesio aptikimo sistemą, todėl vos per 0,6 sekundės gaunate pranešimą į savo telefoną, kai fotoaparato diapazone nutinka kažkas trikdančio. Tereikia ištiesti telefoną, kad pamatytumėte, ar namuose viskas gerai.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/2

Prisitaikykite prie savo ritmo

IMOU išmaniais sprendimais patenkina jūsų poreikius. Telefone esančia programėle galite suplanuoti laiką, kada kamera stebi kambarius. Taip pat galite nustatyti stebėjimo zonas, kad išvengtumėte klaidingų pavojaus signalų, kai kameros diapazone nuolat yra namų ūkio narys. Nereaguoti į aliarmo garsą? Rex 3D modelis leidžia suasmeninti signalą, todėl visada jį atpažinsite. Be to, vos vienu programos paspaudimu galite išjungti fotoaparatą ir mėgautis visišku privatumu.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/6

Failų saugykla

Kamera siūlo du būdus išsaugoti įrašus. Turėdami iki 256 GB talpos SD kortelę, galite išsaugoti vaizdo įrašus iki 16 dienų atgal. Jei norite, jūsų įrašai gali būti perkelti į debesį, kad galėtumėte bet kada pasiekti juos iš savo telefono.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/5

Dviejų krypčių garsas

Rex 3D yra ne tik vaizdo įrašas! Kamera aprūpinta mikrofonu ir garsiakalbiu, todėl tiksliai fiksuoja garsą ir taip pat leidžia dvipusį ryšį. Toks sprendimas leis, pavyzdžiui, paskambinti į namus vakarienės ar atbaidyti galimą įsilaužėlį, suteikdamas ir patogumo, ir kontrolės.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/4

Apgalvotas dizainas

Šis mažas fotoaparatas išsiskiria tvirtu dizainu. Jo darbo aplinka yra -10°C ~ 45°C, todėl puikiai veiks bet kurioje patalpoje. Jo privalumas – mažos energijos sąnaudos, todėl nereikia jaudintis dėl didesnių elektros sąskaitų. Kamera naudoja Wi-Fi ryšį ir veikia su iOS ir Android operacinėmis sistemomis, užtikrinant platų suderinamumą ir aparatinės įrangos pasirinkimo laisvę. Programėlėje kameros vaizdą galite bendrinti su kitais vartotojais, todėl visi namų ūkio nariai aiškiai mato, kas vyksta namuose. Be to, jo elegantiškas dizainas, primenantis krištolo rutulį, bus įdomi jūsų namų puošmena.

IMOU/IPC-GS2DP-5K0W/8

Paketo turinys

  • 1x kamera
  • 1x Greitos pradžios vadovas
  • 1x kintamosios srovės adapteris
  • 1x USB laidas
  • 1x varžtų rinkinys
  • 1x Greito montavimo plokštė
  • 1x Montavimo padėties žemėlapis
GamintojasIMOU
Gamintojo kodas IPC-GS2DP-5K0W

Fotoaparatas

Matrica 1/2.8" progresyvus CMOS jutiklis
Rezoliucija 3MP (2304x1296)
Naktinis matymas: 10m atstumas
Fiksuotas objektyvas 3,6mm
Matymo laukas: 83°(H), 46°(V), 102°(D)
koregavimas 0~355° ir 0~90°

Tinklas

Ryšis 1 x Ethernet prievadas 100 Mb/s
Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 m atvirame lauke.
Imou programa: iOS, Android
Ryšis Onvif

Vaizdo ir garso įrašai

Vaizdo įrašo suspaudimas: H.265/H.264
Kadrų dažnis Iki 25/30
Skaitmeninis priartinimas 8 x
Dviejų krypčių garsas TAIP

Pagalbinė sąsaja

Micro SD kortelės lizdas (iki 256 GB)
Įtaisytas mikrofonas ir garsiakalbis TAIP
Atkūrimo mygtukas TAIP

Pranešimų valdymas

Judesio aptikimas TAIP
Žmonių aptikimas TAIP
Konfigūruojamas regionas TAIP
Nenormalus garso signalas TAIP

Bendra

Maitinimo šaltinis DC 5V1A
Energijos sąnaudos: <3,4 W
Darbo aplinka: -10°C ~ 45°C, santykinė oro drėgmė mažesnė nei 95%
Matmenys: 90 × 90 × 104 mm
Svoris: 206g (0,45 svaro)
sertifikavimas CE
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas