LG NanoCell AI 43NANO81A3A televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
Prekės kodas: 6-43NANO81A3A.AEU
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
40190
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Panel mounting interface 200 x 200
VESA mounting Yes
Product colour Black
Introduction year 2025
Frameless design Yes
Energy saving mode Yes
Power consumption (standby) 0.5 W
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 100-240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 54 kWh
Energy efficiency class (SDR) G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 83 kWh
Energy efficiency class (HDR) G
Energy efficiency scale A to G
On Screen Display (OSD) Yes
Works with Apple Siri Yes
Number of OSD languages 38
Hotel mode No
Picture-in-Picture No
Works with the Google Assistant Yes
Voice guide Yes
Electronic Programme Guide (EPG) Yes
Works with Samsung Bixby No
Basic hotel mode Yes
Works with Amazon Alexa Yes
Programming period 8 day(s)
Width (with stand) 967 mm
Height (with stand) 629 mm
Depth (with stand) 249 mm
Stand width 73.9 cm
Stand depth 24.9 cm
Weight (without stand) 8.9 kg
Weight (with stand) 10 kg
Depth (without stand) 57.1 mm
Width (without stand) 967 mm
Height (without stand) 564 mm
Wi-Fi Yes
Wi-Fi standards Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Yes
Ethernet LAN Yes
Web browser Yes
Bluetooth profiles A2DP
Bluetooth version 5.1
Video formats supported HEVC/H.265,
VP9,
AV1
Processor cores 4
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Multi View Yes
Smartphone/tablet remote support Yes
Game mode Yes
4K Ultra HD upscaling Yes
Teletext function Yes
High Dynamic Range (HDR) technology Dynamic Tone Mapping,
Hybrid Log-Gamma (HLG),
Filmmaker Mode,
High Dynamic Range 10 (HDR10)
DVD player No
USB recording No
High Dynamic Range (HDR) supported Yes
Subtitles function Yes
Cables included AC
Desktop stand Yes
Remote control included Yes
Soundbar included No
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Screen shape Flat
Display diagonal 109.2 cm (43")
Native aspect ratio 16:9
HD type 4K Ultra HD
Display diagonal (metric) 108 cm
Display technology NanoCell
Native refresh rate 60 Hz
LED backlighting type Direct-LED
Audio output channels 2.0 channels
Number of speakers 2
Built-in subwoofer No
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Yes
RMS rated power 20 W