-
−5%
BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black
BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black






BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Cord length | 2.7 m |
| Designed for travel | No |
| Removable filter | Yes |
| Power | 2600 W |
| Weight | 555 g |
| Airflow | 75 m³/h |
| Air pressure | 1082 Pa |
| Number of heating levels | 6 |
| Ionic function | Yes |
| Number of speeds | 6 |
| Motor type | AC |
| Cool shot function | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Number of nozzles | 2 |