BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black
BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black






BaByliss Excess-HQ plaukų džiovintuvas 2600 W Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Laido ilgis | 2,7 m |
| Galia | 2600 W |
| Svoris | 555 g |
| Oro slėgis | 1082 Pa |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Joninė funkcija | Taip |
| Oro srautas | 75 m³/val. |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Purkštukų skaičius | 2 |