- Prekė sandėlyje
„Logitech Advanced“ laidinis M500
„Logitech Advanced“ laidinis M500
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rubber grips | Yes |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Power source | Cable |
| Depth | 126 mm |
| Weight | 144 g |
| Width | 69 mm |
| Height | 42 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 |
| Other operating systems supported | Chrome |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Device interface | USB Type-A |
| Button functions | Forward, Back |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Number of programmable buttons | 7 |
| Purpose | Office |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 4 DPI |
| Buttons quantity | 7 |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Plug and Play | Yes |